Ziyaretçi Defteri (Görüş & Öneri )

siteniz hayırlı olsun

sema bozgeyik

Merhaba Aynur hanım,özel bir misafirim için ne yapabilirim diye düşünüp internette gezinirken sizin isminizi gördüm,çok mutlu oldum.Ne kadar güzel düşünmüşsünüz, sizin gibi becerikli ve başarılı bir hanımın bilgilerini paylaşması takdire şâyan; ellerinize, emeğinize sağlık :)

Cok sevindim ;)

Nisa Ozansoy Ozkara

Aynur teyzemin sevdigim birbirinden guzel yemek ve tatlilarinin tariflerinin oldugu bu siteyi gorunce cok sevindim artik istedigim yrmek ya da tatli tariflerini her an bulabilebilecegim hem de lezzeti bir cok kisi tarafindan onaylanmis :) devamini sabirsizlikla bekliyor ilgiyle takip ediyoruz :)

Gurur Duydum

Suzan TOPRAK

Aynur abla seninle gurur duydum. Yemekler çok güzel. İnternet sitende çok güzel olmuş. Misafir geleceği zaman artık seni aramamıza gerek kalmadı. Senin arkadaşın olmaktan bir kez daha gurur duydum.

Kurtuldun benden

Meryem SUZUM

Aynur sitene bayıldım valla. Nediyeyim kurtuldun benden :)) artık seni sürekli aramama gerek kalmadı. Sana imrenen birisi olarak, Başarılı bir iş kadını nasıl olur tüm dünyaya göstereceğinden şüphem yok.

Yemekler çok güzel

Mehtap ZORLU

Aynur hanım, yemek tarifleriniz çok güzel. Sayenizde artık soframız çok zengin. Yemek tarifi olan onlarca site varken ben sizin sitenizi tercih ediyorum. Nedenine gelince aşama aşama ne yapmamız gerektiğini resimlerle anlatıyorsunuz. Aslında biz kadınların en büyük sorunuda bu olsa gerek. Pirinci ısladım sonra nasıl olacak tarifi okuduğunuzda yetersiz kalıyordu. Emekleriniz ve yemekleriniz için teşekkür ederim.